• 1 października 2023

Metoda aplikacji feromonów nie jest skomplikowana, jednak należy mieć świadomość, których miejsc do aplikacji na ciele warto unikać. Syntetyczne feromony posiadają skuteczność szacowaną na 4- 6h. Substancje te zdecydowanie dłużej utrzymują się na skórze tłustej aniżeli na skórze suchej. Feromonów zaaplikowanych na skórze nie wolno rozcierać, ponieważ może dojść do uszkodzenia naskórka. 

Feromony zarówno męskie jak i damskie powinny być aplikowane w miejscach strategicznych, czyli na szyi, nadgarstkach, na skórze za uszami, na dekolcie. Z reguły wystarczy już kilka kropel, aby odczuć delikatną woń. Przed zastosowaniem zaleca się wykonanie testu, aby uzyskać pożądany efekt. Feromony zawsze należy aplikować przed założeniem ubrania. 

Feromony męskie - jak używać?

Sposób aplikowania feromonów jest niezwykle prosty. W przypadku feromonów perfumowanych czyli zapachowych wystarczy zaaplikować je bezpośrednio na skórę, w miejsca najbardziej pożądane, czyli np. na szyję czy nadgarstki. W przypadku feromonów bezwonnych można zastosować dodatkowe perfumy, które wydobędą zapach naturalnych feromonów. Należy jednak pamietać o zachowaniu odpowiednich proporcji. Wszelkie dodatkowe informacje na temat ilości użytych feromonów znaleźć można na każdej ulotce. 

Nie ma reguły co do intensywności efektów stosowania. Feromony z reguły zwiększają zainteresowanie osobą, zwiększają poziom okazywanego szacunku ze strony innych. Osoba stosująca feromonami czuje się pewna siebie, w kontaktach z innymi wykazuje się mniejszym stresem, posiada odwagę w podejmowaniu dyskusji. Ponadto wykazuje lepsze samopoczucie oraz nastrój, przez co pozytywnie nastraja otaczające osoby. 

Feromony męskie - dla kogo? 

Feromony może stosować dosłownie każdy, kto chce podnieść poziom własnej atrakcyjności. Ze względu na różnorodność dostępnych na rynku feromonów męskich, absolutnie każdy mężczyzna znajdzie produkt idealny dla siebie. Feromony z reguły można dostać w dwóch wariantach: zapachowe oraz bezwonne. Producenci tychże produktów zapewniają, że regularne stosowanie nawet niewielkiej ilości feromonów na skórę, możne w stopniu znaczącym przyczynić się nie tylko do poprawy relacji damsko-męskich, lecz także wpłynąć na pozytywne postrzeganie w środowisku pracy. Dowiedziono, że feromony mogą pomóc w kontaktach z ludźmi oraz rozbudzić uczucia u partnerki. Feromony z pewnością mogą pomóc mężczyznom, którzy z natury są nieśmiali bądź niepewni w kontaktach z kobietami. Wszak syntetyczne feromony nie zniwelują problemów, jednak mogą wpłynąć na pewność siebie. 

Top